Přečtěte si více o studiu

Zakázková výroba dortů

tvořena s láskou

Hledáte svatební dort, který bude dokonale ladit s celkovým pojetím vaší svatby? Chcete potěšit své blízké originálním dárkem? Předat dětem jejich sny ve sladké podobě? Neváhejte se na mne obrátit, ráda vám nabídnu své služby.

Přejít na kontakt

O mně

Představení

Jmenuji se Michaela Smržová a bydlím u Českých Budějovic. Původní profesí jsem dětská sestra, ale již od dětsví jsem tíhla k výtvarnému směru , ráda malovala a stále něco tvořila.

Můj příběh

Když člověka v životě zaskočí těžká životní situace, hledáte nějaké odreagování a já ho našla v dortech. Po první práci s cukrovou hmotou jsem tomuto zajímavému koníčku velmi rychle propadla a i díky dětem jsem se pečení a modelování začala intenzivně věnovat.Rozšířila jsem tím svou celkovou kuchařskou vášeň. Zakládám si na kvalitních surovinách. Držím se představy, že dort má nejen krásně vypadat, ale i báječně chutnat.

Miluji výzvy

Miluji výzvy a nadhozená témata, kdy dostanu volnou ruku k modelaci. Každý Váš nápad je inspirací, kterou lze zrealizovat.

Inspiruji se

Sleduji nejnovější trendy a navštěvuji kurzy nejen našich výtečných lektorů (Julia Alexovičová, Pavlína Loučková), ale i kurzy zahraničních lektorů (například pod vedením Alana Dunna, Neli Josefsen, Kelvina Chua, Galea Majchrzaka), kteří jsou mistry ve svém oboru.

Děkuji

Díky velké podpoře svého manžela jsem se po ukončení mateřské dovolené rozhodla změnit svůj koníček v profesi a otevřít si dortové studio Adanto (jehož název vznikl z počínajících písmen jmen našich dětí). Specializuji se zejména na zakázkovou výrobu narozeninových a svatebních dortů a dalších menších sladkostí, které mohou doplnit vaší slavnostní tabuli.

Přejít na galerii

Objednávky

Jak dort objednat?

Telefonicky, emailem nebo po předchozí domluvě lze i u mne ve studiu.

K přípravě dortu potřebuji znát přibližný počet hostů a vaši hrubou představu o vzhledu dortu. Na tomto základě vám vypracuji návrh včetně cenové kalkulace. Pokud se spolu dohodneme na realizaci, budete vyzváni k zaplacení zálohy ve výši 50% domluvené ceny. Tímto se objednávka stane závaznou pro obě strany.

Kdy dort objednat?

Doporučuji objednat dort co nejdříve, nejlépe s několikatýdenním předstihem. Dorty jsou časově náročné, vyrábím je sama a mám tudíž omezenou kapacitu objednávek.

Doprava dortů

Svatební dort Vám ráda dopravím na místo, zejména jedná-li se o vícepatrové dorty. Cena dopravy se stanovuje individuálně. Menší dorty do 3 pater si vyzvedáváte sami na adrese dortového studia, pokud se nedomluvíme jinak.

Přejít na ceník

Ceník

Ceník

Cena dortů je individuální a odvíjí se zejména od celkové náročnosti zdobení a velikosti dortu.

Orientačně se ceny pohybují 120-250 Kč za porci.

K dortu lze objednat i cupcakes, dortová lízátka neboli cakepops, sušenky či makronky.

Přejít na kontakt

Kontakt

Kontaktní údaje

Michaela Smržová
Dortové studio Adanto
tel. +420 602 158 102
email: smrzova.michaela@seznam.cz

IČ: 28133307
Dič: CZ28133307
bankovní spojení: 77330032/5500
 

Otevírací doba

Po-pá pouze po předchozí domluvě 

Provozovna:
U Boru 1738, 370 04 České Budějovice

Kontaktní formulář

Načítání...